Bulut Santral Avantajları

  • 07.08.2019

Bulut santral avantajları hayatımıza getirdiği kolaylıklar, saymakla bitmez aslında. İnternet teknolojisinin, iletişim ve depolama yönünden en verimli şekilde hayatımızda yer edişini simgeleyen bu sistemler, akıllı yatırımlar olarak öngörülüyor. Her geçen gün yetişmekte zorlandığımız maliyetleri en aza düşürürken, müşterilerin size en kolay ve seri şekilde ulaşmasında öncülük ediyor. Dilerseniz, yakın zamanda hayatın her alanında işlerimizi kolaylaştıracak olan bulut santrallerin avantajlarına hep birlikte göz atalım

Tek santral çok şube

Bulut santral kullanıyorsanız, tüm şubelerinizi aynı çatı altında toplayabilirsiniz. Yeni bir santral açmanıza gerek kalmadığı gibi, şubeler kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşebilirler.

İhtiyacınız kadar kiralarsınız

İlerleyen zaman dilimleri için ihtiyacınız olacak yapıya şimdiden ödeme yapmanız gerek kalmaz. İhtiyacınız kadarını kiralayın ve dilediğiniz zaman bulut santralinizi büyütün.

Her yerden ulaşılın

Nerede olursanız olun, bulut santral sistemi sayesinde internetin olduğu her yerde, ofisiniz ya da çalışanlarınıza ulaşım sağlanabilmektedir.

Taşınması kolay ve ücretsizdir

Ofisinizi taşıyacağınızda santralinizi de kolaylıkla taşırsınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey, yeni ofisinizde internet bağlantısının olmasıdır. Dilerseniz taşınma esnasında müşterileriniz ile bağlantınızı koparmamak için çağrı yönlendirme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Sabit ücret yok

Bulut santral sistemlerinde sabit ücret ödemesi yoktur. Gönül rahatlığı ile hattınızı dilediğiniz ödemeyi tercih ederek kullanırsınız

Ekonomik paketler

Bulut santral kampanyalarından hizmet ve görüşme maliyetleriniz %80 düşer. Böylelikle kaliteli hizmete uygun fiyatlarla erişebilirsiniz

Dijital hat özelliği

Bulut santrale hattınızı taşıdıktan sonra artık dijital bir hatta sahip olursunuz.Size ait tek hat için yüzlerce çağrı geliyor olsa dahi telefonunuz asla meşgul çalmaz ve her çağrınız sorunsuz şekilde yanıtlanır.

Ofisler arası ücretsiz görüşme

Aynı çatı altında bulunan merkez ve ofisleriniz arasında bulut santral hattınız ile ücretsiz ve sınırsız görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle iletişim giderlerinizdeki maliyeti düşürürsünüz.

Ücretsiz müşteri ağı sağlar

Bulut santral aboneleri dış hatlardan birbirini aradıklarında ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilirler.

Bakım maliyeti olmaz

Herhangi bir bakım maliyeti söz konusu değildir. Fiziksel santrallerdeki gibi yıllık bakım anlaşması gerekmez.

Lisans bedeli olmaz

Dâhili ya da anlık kanal sayılarınızı dilediğiniz kadar artırabilir ya da azaltabilirsiniz bunun için ek olarak lisans bedeli ödemezsiniz.