Bulut Santral Fiyatları

  • 07.08.2019

Kesintisiz iletişimin kaynağı olan bulut santral fiyatları bakımından oldukça cazip rakamlar sunmaktadır. Sürekli bakım gerektiren ve maliyet oluşturan eski tip santraller artık geride kalıyor. Bakır kablo üzerinden çalışan ve sürekli bakıma ihtiyaç duyan, telefon ihtiyacını ortadan kaldıran bu sistemler ile internet üzerinden IP santral ile iletişim kuruluyor. Hiçbir bakım ve onarım gerektirmeyen bulut santraller, maliyet bakımından oldukça cazip.

Bulut Santral Fiyatları

İşletmelerin eski tip analog santraller için harcadıkları kurulum, bakım ve onarım derdine bulut santraller ile son veriliyor. Oldukça cüzi ücretler ile satın alarak ya da kiralayarak kullanım şansı veren bu santraller, şirketlerinize maliyet açısından büyük getiriler sunuyor.

Şehir içi, şehir dışı, GSM ve yurt dışı aramalarında ülkemizde halen kullanımı devam eden geleneksel telefonlarda, yüksek miktarda ücret ödeniyor. Bulut santral kullanıcıları ise aramalarını internet üzerinden yaparak %80 uygun maliyete görüşebilmektedirler.

İşletmeniz büyüdükçe giderek artan telefon ihtiyaçlarınız için sabit telefon almak istediğinizde, santral kapasitenizi de artırmanız gerekecektir. Hal böyle olunca ne kadar sabit hat, o kadar santral maliyeti artışı olacaktır. Oysa bulut santrale geçiş yaptığınızda, görüşmeleriniz internet üzerinden gerçekleşeceğinden dolayı, devasa santrallere gerek kalmadan, kurulum ücretsiz, bakım masrafsız santral sistemlerine sahip olacaksınız. İşleriniz büyürken, zaman ve paradan tasarruf edeceksiniz ve ek alt yapıya gerek kalmadan masrafsızca iletişim kuracaksınız.

Bir işletme için gelişmiş iletişim alt yapısı çok önemlidir. Ancak bunun masrafları düşünüldüğünde her işletme için uygulanması zor gelmektedir. Oysa bulut santral sistemlerine 19 TL’den başlayan kiralama ya da 350 TL’den başlayan satın alma bedelleri ile sahip olunabilmektedir.

Her geçen gün dijitalleşen dünyamızda ihtiyaç duyulan özellikleri karşılamak için özellikle işletmelerin kendini yenilemesi gerekir. Bu yenilik içinse öncelikle müşteri ile arasındaki en büyük bağ olan bulut santraller tercih edilmelidir. Bulut tabanlı IP santral çözümleri ile sizlerde işletmenize gelişmiş özellik katabilirsiniz. Teknik bakım, onarım ve kapasite artışına bağlı maliyetlerden kurtulmak için bulut santral ile tanışmak için bizimle iletişime geçin.