Bulut Santral Kurulumu

  • 07.08.2019

Yeni sistem bulut santral kurulumu ile maliyetsiz hizmet alacaksınız. Bulut santral sistemleri analog telefon santrallerinde olduğu gibi, teknik destek gerektirmez. Kolaylıkla kurulur ve hemen hizmet vermeye başlar. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda, Bulut santral nasıl kurulur sorusunun yanıtını bulacaksınız.

Kurulum sırasında karşılama menüsünü dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Sizi arayanların tuşladıkları numaralara göre, aramalarını dâhiliye ya da çağrı gruplarına yönlendirebilirsiniz. Her ne kadar kurulum esnasında bu ayarları yapmış olsanız da, ilerleyen zaman diliminde size özel kontrol panelinden değişiklik yapma imkânına sahipsiniz.

Bulut santral kurulumunda ister 0850 numara alabilir ya da daimi olarak kullandığınız, müşterilerinizin aşina olduğu mevcut numaranızı bu sisteme taşıyabilirsiniz.

Bulut Santral Kurulumu ve Teknik Destek Maliyeti Ödemezsiniz

Sizler için sunduğumuz bulut santral hizmetimiz bulut tabanlıdır. Bu sisteme geçiş yaptığınızda herhangi bir fiziksel santral cihazı satın almanız gerekmez. Diğer yandan bulut santralinizi kontrol paneli üzerinden yönetme şansına sahipsiniz. Kumanda sizin elinizde olduğundan dolayı teknik destek maliyeti de olmamaktadır. Bulut santral kurulumu tamamen ücretsiz ve masrafsızdır.

Şirketiniz için tüm işlemlerin en hızlı şekilde ilerlemesi kaçınılmaz seçenekler arasındadır. Bulut santral müşterilerinizin size sorunsuz şekilde ulaşmasını sağlayan harika bir sistemdir. Kurulumu ücretsiz olan bu santralde ilave ücret ödeme gibi gideriniz olmayacaktır. Aynı zamanda oldukça basit olan kurulumu yarım gün içerisinde hazırlanır ve hemen kullanılabilir. Herhangi bir taahhüt altına girmediğiniz gibi istediğiniz zaman hizmeti sonlandırma hakkında da sahip olursunuz.

Bulut santral sistemi için gerekli olan tek şey internetin bulunduğu ortamdır. Destek ve bakım ücreti istemediği gibi güncellemeler için de ödeme yapmanız gerekmez. Kolay kurulum sayesinde kullanmaya başlamak için beklemenize gerek olmaz. Büyük projelendirmeler, zorlu kurulum süreçleri eski santral sistemleri gibi değildir ve telefon sisteminiz birkaç adımla kullanıma hazır hale gelir.

Bulut santral ile santral kurulum ve cihaz masraflarından kurtulursunuz. Çağrı merkezinizin donanımsal arızalar olmadan sürekli hizmet vermesini sağlarsınız. Sizlerde kolay kurulum ve kullanım kolaylığı açısından cazip olan bulut santral için en kısa zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz.