Hakkımızda

Hakkımızda

    Asmira Bilgisayar ve Otomasyon Sistemleri olarak , 2010 Yılından buyana Asmira Santral olarak ise 2016 Yılından buyana hizmet vermekteyiz. 2010 Yılında kurulurken ilkeli büyüyen, sorunları en kısa zamanda ve müşterilerimizin çıkarları yönünde düşük maliyetten çözmeyi hedefleyen prensibi ilke edindik.

    Asmira Santral Sistemleri olarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları iletişim hizmetleri konusunda, katma değerli çözüm önerileri sunmaktayız. Firma olarak çözüm konusunda liderlik yaparak, tüm iletişim gereksinimlerine karşılık cevap vererek sektörde öncü olmayı hedefliyoruz. Çağımızın gereksinimlerine ayak uydurarak müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

    Daima ekip ruhuna uygun çalışmayı kendine ilke edinen firmamız müşterilerine verdiği güven, satış sonrası destek ve memnuniyet sayesinde sektörde lider firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

    Sektörle ilgili en önemli amacımız, çözüm ortaklarımızın müşterilerine sunacağı iletişim çözümleri için teknik alt yapıyı sağlamak, güvenli bir biçimde isletmek ve doğacak ihtiyaçlar için çözümler sunmaktır.

    Asmira Santral Sistemleri, iletişim ağlarını ve uygulamalarını, esnek, ekonomik ve aşamalı yoldan sağlamaktadır. Bu yaklaşım nedeni ile müşterilerinin; mevcut iletişim altyapılarının desteklenmesi ve uygulama yatırımlarının korunmalarına ve geliştirilmelerine yardımcı olmaktadır.